Hizmetlerimiz

Neden Güneş Enerjisi?

fe 2 1 1

Ücretsiz Güneş Enerjisi

Güneş enerjisi, sınırsız ve ücretsiz bir enerji kaynağıdır.

sr 2 3 1

Elektrik Kesintisi Yok

Off-Grid ve bataryalı sistemler ile yaşanan elektrik kesintilerinden etkilenilmez.

sr 1 3 1

Devlet Alım Garantisi

Mahsuplaşma Yasası sayesinde, üretilen enerjinin fazlasını devlete satılabilir.

price 1 1 1

Güneşlenme Süresi

Ülkemizin coğrafi olarak yoğun güneş alabilen bir konumda olması güneş enerjisi sistemlerinin kullanımını avantajlı kılar.

sr 1 5 1

Her Alanda Kullanım

Elektronik cihazlar, beyaz eşyalar, aydınlatmalar gibi elektrikle çalışan her türlü cihaz için enerji sağlanır.

price 1 4 1

Her Mevsim Kullanım

Yaz- kış, fark etmeksizin gün ışığı alınabildiği sürece elektrik de üretilebilir.

Ücretsiz Keşif

Türkiye'nin neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçin, güneş enerjisi sistemleri hakkında size ayrıntılı bilgi sunalım.

Nasıl Çalışıyoruz?

Keşif Çalışması

1

Güneş paneli kurulmak istenen mekân derinlemesine incelenir ve potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek için kullanıcıların enerji ihtiyaçlarına özel çözümler sunulur.

Fizibilite Çalışması

2

İklim koşulları, maliyet ve teknik altyapı detaylı şekilde değerlendirilerek sürecin nasıl yürütüleceğine dair strateji geliştirilir.

Resmî Başvurular

3

Gerekli tüm izinleri, belgeleri ve onayları almak için yetkililerle iletişim kurulur ve sonrasındaki süreç takip edilir.

Sistemin Tam Kurulumu

4

Yüksek kaliteli güneş panelleri ve ekipmanlar kullanılarak güneş enerjisi sisteminin tam kurulumu gerçekleştirilir. Böylece maksimum verimlilik ve dayanıklılık sağlanır.

Sürekli İzleme ve Kontrol

5

Panel temizliği, bağlantı kontrolleri ve diğer bakım işlemleri periyodik olarak yapılarak sistemin maksimum verimlilikte çalışması sağlanır.

Düzenli Temizlik, Bakım ve Gerekli Onarımlar

6

Panel temizliği, bağlantı kontrolleri ve diğer bakım işlemleri periyodik olarak yapılarak sistemin maksimum verimlilikte çalışması sağlanır.

güneş enerjisi sistemleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evde güneş paneli kullanmak size ilk yatırım maliyetinin dışında uzun vadede çok kazanç sağlamaktadır. Evinize kurulan güneş enerji sistemlerinin amortisman süresi ortalama 7 yıldır. Güneş panellerinin genelde 25 yıla kadar garantisi vardır.

Dört parçadan oluşur: güneş panelleri, inverterler, şarj cihazları ve kablolar.
Güneş ışığı, güneş panellerindeki silikona çarpar, silikon hücrelerin üzerindeki elektronları hareketlendirir. Her güneş panelinde bulunan fotovoltaik (PV) hücreler ışığı (fotonları) alarak elektriğe dönüştürür.
Evet, güneş enerjisi sistemi sahip olduğu basit mekanizma sayesinde kolayca kurulur. Profesyonel bir ekip tarafından, her eve uygun bir şekilde monte edilebilir. Ayrıca evinizin enerji ihtiyacına göre özelleştirilebilir.

Ev ve konutlar için  güneş enerji sistemleri, güneş enerji sistemlerinde en yaygın olan On-Grid sistemlerdir, yani elektrik şebekesine bağlı olarak çalışmaktadır. Sistem güneş enerjisinden ürettiği enerjiyi elektrik şebekesine iletmekte elektrik tüm eve bu şekilde iletilmektedir. Elektrik şebekesine bağlı çalışan bu sistem, ana elektrik şebekesinde elektriğin olmaması durumunda elektriği eve iletemez. Eğer elektriğin sık kesildiği bir yerde iseniz veya tamamiyle güneş enerjisiyle bağımsız bir enerji üretimi sahip olmak istiyorsanız, sisteme ait pili almanız yeterlş olacaktır. Off-Grid denilen bu sistem ile evinizin elektrik şebekesinde elektrik olmaksızın, sadece güneş enerjisinden elede edilen enerji ile elektrik enerjisine sahip olabilirsiniz.

Güneş enerjisi fiyatları meskenin durumuna ve kullanılacak panel sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Bize Ulaşın

    Ücretsiz Keşif
    Hemen Ara